Ostraha domácností

Zajistíme ostrahu Vašeho majetku. Nainstalujeme moderní zabezpečovaní, kontrolní a monitorovací systémy včetně připojení k pultu centralizované ochrany.

Nezávazná poptávka

* Musí být vyplněno
Odesílám poptávku
  Nezávazná poptávka

  Poskytujeme bezpečností služby a ostrahu domácností dle individuálních požadavků klientů. Instalujeme moderní zabezpečovací, kontrolní a monitorovací systémy k prevenci Vaší bezpečnosti. Při realizaci bezpečnostních služeb se zaměřujeme na spojení požadavků klienta s důrazem na funkčnost a sílu výsledného zabezpečení.

  Pult centralizované ochrany - PCO
  Pult centralizované ochrany je zařízení pro napojení elektronických monitorovacích systémů do jednoho střediska. Umožňuje přenos plného rozsahu událostí generovaných monitorovacími systémy. Do PCO lze napojit EPS, EZS, CCTV, vozidla s ALARM/GPS jednotkou a zařízení pro určení polohy - personal tracker. Služba pultu centralizované ochrany PCO a napojení na PCO může být poskytována na kterémkoliv místě České republiky. Data a informace získané z monitorovacích systémů jsou přenášeny do dohledového centra PCO, kde jsou vyhodnocovány. V případě zjištění porušení výchozího stavu v rámci monitorovaného objektu iniciuje dohledové centrum smluvně určenou reakci. Tou může být výjezd mobilní hlídky, předání informace servisní organizaci, policii ČR nebo určeným osobám.
  Instalace perimetru, EZS, EPS, CCTV, EKV, DDS
  Elektronický zabezpečovací systém EZS je základní systém na ochranu majetku. Jedná se o jednoduchý systém, který je vhodný pro firmy, domácnosti a rodinné domy. Může být kombinován s jinými el. systémy (např. kontrola přístupu osob apod.). EZS je pro zvýšení bezpečnosti vhodné připojit na pult centrální ochrany (PCO). Perimetr je venkovní elektronická ochrana, detektory a detekční systémy pro monitorování a ostrahu Vašeho majetku. Elektronický protipožární systém (EPS) je napojený na pult centralizované ochrany, může spouštět hasící zařízení a tím efektivně zabránit vzniku škod při požáru. Kamerový systém (CCTV - Closed Circuit Television) se používá ke sledování prostor a k zobrazovní záběrů z kamer na monitorech. Skládá se z kamer, záznamového zařízení a software. EKV - elektronická kontrola vstupu nebo docházkového systému zahrnuje identifikační zařízení (čtečky), převážně bezkontaktní a biometrické (otisk, vyhodnocování charakteristik obličejů 3D VisionAccess), dále přístupové řídicí jednotky, docházkové terminály, elektrické a elektromagnetické zámky, softwarové prostředky a podpůrné prvky a technologie (tiskárny plastových karet). DDS - Domovní dorozumívací systém dělíme na AUDIO a VIDEO. Vstupní audiosystém a videotelefony umožňují kontrolovaný vstup osob do budovy. Příchozí a uživatel obousměrně komunikují, uživatel pak stisknutím tlačítka pro ovládání dveří umožní příchozímu vstup.