Snižování nákladů

Snižujeme firemní náklady za využití služeb. Vybíráme vhodné dodavatele a hledáme možnosti úspor bez ovlivnění kvality výstupu. Pomůžeme Vám zefektivnit procesy a dosáhnout tak snáze podnikatelských cílů.

Nezávazná poptávka

* Musí být vyplněno
Odesílám poptávku
  Nezávazná poptávka

  Navrhujeme řešení pro snížení nákladů Vaší firmy. Řešení sami realizujeme nebo výkon dozorujeme jako řídící složka. Zaměřujeme se na vytváření úspor v následujících oblastech.

  Oblasti snižování nákladů
  Telekomunikace
  IT
  Energie
  Spotřební materiály a kancelářské potřeby
  Pojištění
  Dotace a financování
  Vedení účetnictví a mezd
  Personalistika
  Logistika
  Vozové parky
  Marketing a reklama
  Úklidové služby
  Zabezpečení
  Výstavba a opravy
  Bezpečnost a ochrana zdraví

  Vytváříme modely fungování s využitím outsourcingu a jeho pozitivních přínosů pro chod firmy. Na základě prvotní analýzy vyhodnotíme možnosti aktuálního a dlouhodobého snížení nákladů, připravíme plán postupu a zajistíme jeho realizaci.

  Smyslem outsourcingu je vyčlenit z firmy činnosti, které můžete zařídit levněji dodavatelsky, snížit náklady, zeštíhlit administrativní, organizační a personální obsazení firmy a zefektivnit její chod. Mimo zeštíhlení společnosti může outsourcing nárazově pomoci zvýšit Vaše kapacity při sezónní poptávce nebo mimořádném projektu. Pojem outsourcing vznikl spojením dvou anglických slov - out (vnější) a source (zdroj).