Marketing a reklama

Vytváříme transparentní marketing, který nepoužívá make-up. Nazýváme ho situační marketing, marketing pro aktuální situaci, cílený, prozákaznický a nákladově efektivní.

Nezávazná poptávka

* Musí být vyplněno
Odesílám poptávku
  Nezávazná poptávka

  Partnerům ukazujeme pravdu, které nástroje využít, kolik za ně vydat, jak je ovládat. Marketing BA je osobní, jednoduchý a efektivní. Vymýšlíme kreativní koncepce, marketingové plány a reklamní kampaně. Hledáme nové možnosti, vytváříme cesty a pomáháme Vám ke zlepšení.

  Poskytujeme úvodní konzultaci pro vyhodnocení funkčnosti a efektivity webových stránek, probíhajících a ukončených reklamních kampaní a dalších součástí Vaší marketingové komunikace. Analytika BA je jednoduchá, efektivní a zaměřená na výkon. Výborné použijeme, dobré vylepšíme a chybné opravíme tak, aby Váš marketing fungoval pro Vás. Zjistíme možnosti zlepšení, efektivity a úspor. Navrhneme model spolupráce s ohledem na stanovené cíle. Hodnotíme pro Vás cenové nabídky stávajících nebo nových dodavatelů. Ulehčujeme od Vaší každodenní práce a pomáháme Vám ke zlepšení.

  Služba Reklamní ochranka
  úvodní konzultace - ověříte si naši práci, představíme Vám možnosti zlepšení, efektivity a úspor. Stručně a jasně.
  pravidelné osobní schůzky - navržený model spolupráce vždy obsahuje pravidelné osobní schůzky, konzultace a poradenství, pro efektivní spolupráci k dosažení stanovených cílů.
  Skype a telefonní konzultace - v případě nedostatku času mohou partneři využívat Skype a telefonní konzultace. Skype video hovory efektivně zastupují část osobních schůzek.
  ochrana partnera - chráníme partnery proti klamavým nabídkám, nekvalitním službám a vysokým cenám. Vysvětlujeme, navrhujeme a pomáháme Vám využívat marketing a reklamu efektivně, cíleně a prozákaznicky.
  jedna přímá komunikace - úvodní analytiku, osobní schůzky i Skype a telefonní konzultace s Vámi řeší jeden člověk. Nemluvíte s několika obchodníky nebo cizími pracovníky call centra. Dodržujeme jednu přímou komunikaci a dbáme na osobní vztahy.
  reklamní a marketingové služby - vytvoření a správa ppc reklamy, správa sociálních sítí, email a sms marketing, copywriting, marketingové plány, reklamní kampaně, webová analytika, tvorba tiskovin, seo optimalizace, outsourcing služeb, webové stránky.

  Reklamní a marketingové služby
  vytvoření a správa ppc reklamy - vytvoříme, nastavíme a povedeme Vaše ppc kampaně v systémech Google Adwords a Seznam Sklik.
  správa sociálních sítí - nastavíme a povedeme Vaše profily a reklamu na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google + nebo Linkedin.
  billboardy a reklamní plochy - vytvoříme a zajistíme pro Vás reklamní plochy zaměřené na cílovou skupinu zákazníků.
  copywriting - napíšeme pro Vás webové a propagační texty, blog, PR články, vytvoříme tiskoviny nebo kompletní firemní identitu.
  reklamní kampaně - vymyslíme reklamní kampaň pro Vaše zákazníky, moderní, cílenou a kreativní.
  marketingové plány - sestavíme marketigové plány pro komunikaci Vaší firmy a pomůžeme Vám s jejich plněním.
  webová analytika - vyhodnotíme funkčnost a efektivitu Vašeho webu, eshopu a navrhneme úpravy pro zlepšení.
  tvorba tiskovin - navrhneme vzhled, texty a zpracování Vašich firemních, prezentačních a prodejních tiskovin.
  seo optimalizace - pomůžeme Vám zlepšit umístění ve vyhledávačích a ukážeme Vám jak tvořit na internetu obsah.
  eshopy - navrhneme strukturu, grafiku a naprogramujeme pro Vás levný i profesionální eshop.
  webové stránky - zpracujeme funkčnost, grafiku a programování pro Vaše běžné nebo microsite webové stránky.